Responsive Image Formatter Tools (1.2.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Width
sk: Šírka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
