Responsive Image Formatter Tools (1.2.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Format
tr: Biçim

en: Width
tr: Genişlik

en: Attributes
tr: Nitelikler

en: Multiplier
tr: Çarpan

en: Sizes
tr: Boyutlar

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: -Select-
tr: -Seçiniz-

en: Media Image
tr: Medya Resmi
