Responsive Image Formatter Tools (1.2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Width
hr: Širina

en: Attributes
hr: Atributi
