Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: File extensions
id: Ekstensi berkas

en: Width
id: Lebar

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Multiplier
id: Pengali

en: Sizes
id: Ukuran

en: View mode
id: Modus tampilan

en: -Select-
id: -Pilih-

en: Media Image
id: Gambar Media
