Responsive Image Formatter Tools (1.2.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Format
it: Formato

en: File extensions
it: Estensioni file

en: Width
it: Larghezza

en: Attributes
it: Attributi

en: Multiplier
it: Moltiplicatore

en: Sizes
it: Dimensioni

en: Generate
it: Genera

en: Config
it: Configurazione

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: -Select-
it: -Scegliere-
