Responsive Image Formatter Tools (1.2.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: File extensions
ro: Extensiile fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Attributes
ro: Atribute

en: Multiplier
ro: Multiplicator

en: Sizes
ro: Dimensiuni

en: Generate
ro: Generează

en: Config
ro: Configurație

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: -Select-
ro: -Selectează-
