Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Format
el: Μορφή

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Width
el: Πλάτος

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Multiplier
el: Πολλαπλασιαστής

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: -Select-
el: -Επιλέξτε-
