Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Width
sk: Šírka

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Generate
sk: Generovať

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
