Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Width
cs: Šířka

en: Attributes
cs: Atributy

en: Sizes
cs: Rozměry

en: Generate
cs: Generovat

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: View mode
cs: Režim zobrazení
