Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.4) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: File extensions
de: Dateierweiterungen

en: Width
de: Breite

en: Quality
de: Qualität

en: Attributes
de: Attribute

en: Multiplier
de: Multiplikator

en: Sizes
de: Größen

en: Generate
de: Generieren

en: Config
de: Konfiguration

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: View mode
de: Ansichtsmodus

en: Responsive Images
de: Responsive Bilder

en: View Mode
de: Anzeigemodus

en: -Select-
de: - Auswählen -

en: Media Query
de: Media-Query

en: View Modes
de: Ansichtsmodi

en: Media Image
de: Bild Medium
