Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Format
gl: Formato

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Attributes
gl: Atributos

en: Generate
gl: Xerar

en: Config
gl: Configuración

en: View mode
gl: Modo de vista

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
