Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.2.4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Width
sv: Bredd

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Multiplier
sv: Multiplikator

en: Sizes
sv: Storlekar

en: Generate
sv: Generera

en: Config
sv: Konfiguration

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: View mode
sv: Visningsläge

en: -Select-
sv: -Välj-

en: Media Image
sv: Mediabild
