Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Format
ar: التنسيق

en: File extensions
ar: إمتدادات الملف

en: Width
ar: العرض

en: Attributes
ar: سمات

en: Multiplier
ar: مضاعف

en: Sizes
ar: احجام

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: -Select-
ar: -اختر-

en: Media Image
ar: صورة الوسائط
