Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: Width
be: Шырыня

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: View mode
be: Лад выгляду

en: -Select-
be: -Выбраць-
