Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: File extensions
et: Faililaiendid

en: Width
et: Laius

en: Attributes
et: Omadused

en: Multiplier
et: Kordaja

en: Sizes
et: Suurused

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: -Select-
et: -Vali-
