Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Label
he: תווית

en: Format
he: פורמט

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Multiplier
he: מכפיל

en: Sizes
he: מידות

en: Config
he: קונפיג

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: View mode
he: מצב תצוגה
