Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Format
nl: Opmaak

en: File extensions
nl: Bestandsextensies

en: Width
nl: Breedte

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Attributes
nl: Attributen

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: Sizes
nl: Afmetingen

en: Generate
nl: Genereer

en: Config
nl: Instellen

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: -Select-
nl: -Selecteer-
