Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Label
da: Etiket

en: File extensions
da: Filendelser

en: Width
da: Bredde

en: Attributes
da: Attributter

en: Multiplier
da: Faktor

en: Sizes
da: Størrelser

en: Generate
da: Opret

en: Config
da: Konfigurér

en: -Select-
da: -Vælg-
