Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Width
oc: Largor

en: Generate
oc: Generar

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: -Select-
oc: -Seleccionar-
