Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: Format
pt: Formato

en: File extensions
pt: Extensões de ficheiro

en: Width
pt: Largura

en: Attributes
pt: Atributos

en: Multiplier
pt: Multiplicador

en: Sizes
pt: Tamanhos

en: Generate
pt: Gerar

en: Config
pt: Configurar

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: View mode
pt: Modo de visualização

en: View Mode
pt: Modo de visualização

en: -Select-
pt: - Selecionar -

en: Media Image
pt: Imagem de Media
