Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: File extensions
ta: கோப்பு நீட்சிகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Multiplier
ta: பெருக்கி

en: Sizes
ta: அளவுகள்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
