Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Label
ur: عنوان

en: Format
ur: فارمیٹ

en: File extensions
ur: فائل ایکسٹینشنز

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
