Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Width
lt: Plotis

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
