Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.3.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Label
vi: Nhãn

en: Format
vi: Định dạng

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: -Select-
vi: -Chọn-

en: Image Quality
vi: Chất lượng ảnh
