Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Format
ru: Формат

en: File extensions
ru: Расширения файла

en: Width
ru: Ширина

en: Quality
ru: Качество

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: Multiplier
ru: Множитель

en: Sizes
ru: Размер

en: Generate
ru: Создать

en: Config
ru: Конфигурация

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: -Select-
ru: -Выбор-

en: Media Image
ru: Изображение медиа
