Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Width
lv: Platums

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Sizes
lv: Izmēri

en: View mode
lv: Skata režīms

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-
