Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Format
hu: Formátum

en: File extensions
hu: Kiterjesztések

en: Width
hu: Szélesség

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Multiplier
hu: Szorzó

en: Sizes
hu: Méretek

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Config
hu: Beállítás

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Responsive Images
hu: Alkalmazkodó képek

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: -Select-
hu: -Kiválasztás-

en: Image Quality
hu: Képminőség

en: Media Image
hu: Kép média

en: Screens
hu: Képernyők
