Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: File extensions
ca: Extensions de fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Attributes
ca: Atributs

en: Multiplier
ca: Multiplicador

en: Sizes
ca: Mides

en: Generate
ca: Genera

en: Config
ca: Configuració

en: Placeholder
ca: Marcador

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: -Select-
ca: -Selecciona-
