Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: File extensions
fa: پسوندهای فایل

en: Width
fa: عرض

en: Quality
fa: کیفیت

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-
