Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Label
fr: Libellé

en: File extensions
fr: Extensions de fichier

en: Width
fr: Largeur

en: Quality
fr: Qualité

en: Attributes
fr: Attributs

en: Multiplier
fr: Multiplicateur

en: Sizes
fr: Tailles

en: Generate
fr: Générer

en: Config
fr: Configuration

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: -Select-
fr: -Sélectionner-
