Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Format
hi: प्रारूप

en: File extensions
hi: फाइल एक्सटेंशन

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Attributes
hi: गुण

en: Multiplier
hi: गुणक

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: -Select-
hi: -चुने-

en: Media Image
hi: मीडिया छवि
