Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Label
is: Merking

en: Format
is: Stílsnið

en: File extensions
is: Skráarending

en: Width
is: Breidd

en: -Select-
is: -velja-

en: Media Image
is: Margmiðlunarmynd
