Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: -Select-
th: -เลือก-
