Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
