Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Label
eu: Etiketa

en: Format
eu: Formatua

en: File extensions
eu: Fitxategiaren luzapenak

en: Width
eu: Zabalera

en: -Select-
eu: -Aukeratu-
