Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Width
ka: სიგანე

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Sizes
ka: ზომები
