Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (1.4.6) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: File extensions
pl: Rozszerzenie pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Quality
pl: Jakość

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Multiplier
pl: Mnożnik

en: Sizes
pl: Rozmiary

en: Generate
pl: Generuj

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: -Select-
pl: - Wybierz -

en: Media Image
pl: Obraz
