Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Width
fi: Leveys

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Multiplier
fi: Kerroin

en: Sizes
fi: Koot

en: Config
fi: Asetukset

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: View mode
fi: Näyttötila

en: -Select-
fi: -Valitse-
