Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Format
uk: Формат

en: Width
uk: Ширина

en: Quality
uk: Якість

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Multiplier
uk: Множник

en: Sizes
uk: Розміри

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Responsive Images
uk: Адаптивні зображення

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: -Select-
uk: -Виберіть-

en: View Modes
uk: Режими перегляду

en: Media Image
uk: Медіа-зображення

en: Screens
uk: Екрани
