Responsive Image Formatter Tools (RIFT) (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Width
az: Eni

en: Multiplier
az: Çarpan

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: -Select-
az: -Seç-

en: Media Image
az: Media Şəkli
