Rigel (5.0.0) - en to ku translation catalogue (49 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: List
ku: لیستە

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Attach
ku: بلکێنە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Update style
ku: نوێکردنەوەی شێواز

en: Add effect
ku: زیادکردنی کاریگەری
