Rigel (5.0.1) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Update
nn: Oppdater

en: Upload
nn: Last opp

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Create
nn: Lag

en: Footer
nn: Botntekst

en: Filter
nn: Filtrer

en: Start
nn: Byrjar

en: Navigation
nn: Navigering

en: Log in
nn: Logg inn

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Install
nn: Installer

en: Close
nn: Lukk

en: Log out
nn: Logg ut

en: Attach
nn: Legg ved

en: Apply
nn: Bruk

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
