Rigel (5.0.10) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Close
se: Gidde

en: Log out
se: Logge eret

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
