Rigel (5.0.12) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Upload
jv: Unggah

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Create
jv: Gawé

en: Filter
jv: Saring

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: Log out
jv: Metu log

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Update style
jv: Nganyari gagrag

en: Add effect
jv: TAmbah efek

en: Footer background
jv: Latare footer
