Rigel (5.0.2) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
