Rigel (5.0.3) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Manage
ka: მართვა

en: Refresh
ka: განახლება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Create
ka: შექმნა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Install
ka: დაყენება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
