Rigel (5.0.4) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Manage
be: Кіраваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Upload
be: Загрузіць

en: Configure
be: Правіць

en: Create
be: Стварыць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Start
be: Пачатак

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Tools
be: Прылады

en: Log out
be: Выйсці

en: Attach
be: Дадаць

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Copy
be: Калькаваць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Dark
be: Цёмная

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
