Rigel (5.0.6) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
