Rigel (5.0.9) - en to th translation catalogue (44 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Manage
th: จัดการ

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Create
th: สร้าง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Close
th: ปิด

en: Messages
th: ข้อความ

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Copy
th: คัดลอก

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก

en: Install and set as default
th: ติดตั้งและตั้งค่าเป็นค่าเริ่มต้น
