Rigel (5.0.13) - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Create
pl: Utwórz

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Start
pl: Początek

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Install
pl: Instaluj

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Close
pl: Zamknij

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Attach
pl: Załącz

en: Review
pl: Podgląd

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Footer options
pl: Opcje stopki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Dark
pl: Ciemny

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Install and set as default
pl: Zainstaluj i ustaw jako domyślną

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
